Grzejnik F125 IP24

Nowe grzejniki elektryczne F125 IP24

W dziale grzejniki elektryczne pojawiła się nowa rodzina grzejników elektrycznych marki Atlantic. Konstrukcja obudowy bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach z serii F119. To, co najważniejsze to nowy moduł termostatu. Elektroniczny termostat z programatorem tygodniowym sprawia, że grzejnik elektryczny zyskał nowe przydatne funkcje i pomaga zmniejszyć koszty ogrzewania.

Najważniejsze atuty serii F125

  1. precyzyjny czujnik temperatury z dokładnością 0,1 stopnia – pozwala na stabilne otrzymanie temperatury i szybką reakcję na pojawienie się dodatkowego źródła ciepła (np. promienie słoneczne wpadające przez okno)
  2. programator posiada 3 gotowe programy obniżenia temperatury i czwarty tygodniowy z możliwością dowolnych ustawień temperatur komfortowych i ekonomicznych.
  3. Szeroki zakres mocy w typoszeregu. Pozwala dobrać moc grzejników do pomieszczeń tak, aby nie przeciążyć instalacji elektrycznej budynku.
  4. Klasa szczelności IP 24 – obudowa jest odporna na zachlapanie i zapylenie. co pozwala na zastosowanie grzejnika w łazienkach i miejscach zapylonych.

Aktualna oferta grzejników elektrycznych F125 IP24

 

 

 

 


Opublikowano

w

, ,

przez