Opublikowano

WaveCatch – prima aprilis 2016

Nasza specjalna oferta z okazji prima aprilis 2016

ege-white-aGrzejniki WaveCatch to pierwsze urządzenia na rynku wykorzystujące technologię Wireless Therm, dzięki czemu można pozyskiwać darmową energię do ogrzewania pomieszczeń. Grzejnik WaveCatch 1500 przystosowany jest do montażu na ścianę w miejsce tradycyjnych grzejników. Zapewniając moc  do 1500 aW zapewnia optymalną temperaturę w pomieszczeniach o powierzchni do 20m2. Znakomicie nadaje się do mieszkania, domu, biura czy hotelu. Zastosowany rewolucyjny przetwornik zamieniający fale radiowe na ciepło, pracuje w paśmie 2,4GHz wykorzystując darmową energię z nadajników WIFI. Dlatego grzejniki z tej serii sprawdzą się najlepiej w centrach miast oraz na dużych osiedlach mieszkaniowych. Aby sprawdzić zasięg WIFI w budynku gdzie ma być zainstalowany grzejnik WaveCatch skorzystaj z programu na smartphony WIFI Analizer. To co najważniejsze

 • pozyskujesz energię, która normalnie się marnuje – koniec z rachunkami za ogrzewanie,
 • technologia bezprzewodowa – bez kabli wtyczek i instalacji,
 • elektroniczny termostat – teraz ustawiasz tylko komfortową temperaturę i nie musisz już jej obniżać aby zaoszczędzić.

wavecatch-1500-mulicolorParametry techniczne:

 • Moc: 1500aW
 • Pasmo pracy 2,4 GHz
 • Maksymalna temperatura obudowy grzejnika 65 stopni Celsjusza
 • Wymiary (wysokość, szerokość, głębokość) – 850 x 550 x 70mm
 • Klasa szczelności IP 44
 • Masa: 12 kg

Grzejnik WacheCatch 1500 dostarczany jest z dwoma uchwytami ściennymi i kompletem kołków fi 8mm. Gwarancja Pełna gwarancja producenta: 36 miesięcy rozszerzona o 30 dniową gwarancję satysfakcji – masz czas aby wypróbować grzejnik i przekonać się jak sprawdzi się w Twojej lokalizacji. Uwaga: z okazji premiery grzejników WaveCatch w ramach przedsprzedaży
możesz zakupić grzejnik ze specjalnym 40% upustem.   Warunki programu przedsprzedaży grzejników WaveCatch 1500.

 1. W ramach przedsprzedaży każdy klient może zakupić tylko jedną sztukę grzejnika WaveCatch 1500  w cenie specjalnej z rabatem 40%.
 2. Zamówienia należy składać w naszym sklepie internetowym wybierając jeden z czterech dostępnych kolorów.
 3. Cena sprzedaży zostanie opublikowana w chwili pojawienia się pierwszej dostawy na magazynie w Polsce – spodziewany termin: 20-25 kwietnia 2016.
 4. Warunkiem otrzymania ceny specjalnej jest przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie z hasłem „WaveCatch – cena specjalna”.  Z uwagi na ograniczoną ilość urządzeń w pierwszej dostawie – specjalna cena z rabatem będzie udzielana w/g kolejności nadesłanych zgłoszeń.
 5. Dostępne formy płatności: za pobraniem, przelew, płatność elektroniczna – tylko na podstawie dokumentu pro forma (po weryfikacji przez nasz Dział Obsługi Klienta zamówienia i wcześniejszego zgłoszenia. Patrz pkt. 4.)
 6. W pozostałych kwestiach obowiązuje regulamin oraz zasady dostaw.

Nasza specjalna oferta z okazji prima aprilis 2016